USL a lansat candidații virtual

Filed under Eveniment

Lista cu candidații pentru alegerile locale din iunie 2012 din partea USL a fost făcută publică astăzi, pe site-ul PSD-ului. Cele două partide au reușit să găsească candidați pentru toate localitățile vrîncene. Vă prezentăm mai jos această listă.

 

Marian Oprisan – functia de presedinte al CJ Vrancea

Focşani Decebal Bacinschi (PSD)

Adjud Costică Armencea (PSD)

Panciu Ion Petre (PSD)

Odobeşti Daniel Nicolaş (PSD)

Mărăşeşti Chitic Valerică Dorel (PNL)

Andreiaşu de Jos Ionel Budeanu (PNL)

Băleşti Stancu Bălescu (PNL)

Bilieşti Ovidiu Butuc (PSD)

Bîrseşti Costică I. Hîrşu (PSD)

Bogheşti Aur Sandu (PSD)

Boloteşti Ştefan Sîchin (PSD)

Bordeşti Vasile Moldoveanu (PSD)

Broşteni Ion Alanei (PNL)

Chiojdeni Şerban Pîrlogea (PNL)

Ciorăşti Viorel Haiducu (PSD)

Cîmpineanca Florin Nedelcu (PNL)

Cîmpuri Costel Mateiu (PSD)

Cîrligele Ştefan Moscu (PSD)

Corbiţa Emil Tacu (PSD)

Coteşti Ion Dorel Bolovan (PSD)

Fitioneşti Iordache Cazacu (PSD)

Dumitreşti Sandu Crintea (PNL)

Garoafa Gheorghe Maghiaru (PSD)

Gugeşti Vasile Vatră (PSD)

Goleşti Alexandru Zar (PSD)

Gologanu Dumitru Robu (PSD)

Gura Caliţei Dragoş Bîtculescu (PSD)

Homocea Neculai Ionescu (PNL)

Jariştea Cătălin Toma (PNL)

Jitia Ion Gheorghiţă (PNL

Măicăneşti Costel Necula (PSD)

Mera Ion Sticlaru (PNL)

Milcovul Mihai Neaţă (PSD)

Moviliţa Corneliu Cristian (PNL)

Năneşti Neagu Stoica (PSD

Năruja Cristian Panţuş (PSD)

Nereju Ion Păucă (PSD)

Negrileşti Ion Văsuianu (PSD)

Nistoreşti Ion Gogoriţă (PSD)

Obrejiţa Nicu Pardos (PSD)

Paltin Tudorel Bîtcă (PSD)

Păuleşti Vasile Bratosin (PSD)

Păuneşti Aurel Petrilă (PSD)

Ploscuţeni Ştefan Solomon (PSD)

Poiana Cristei Petruş Vlad (PSD)

Popeşti Nicolae Ciocănel (PSD)

Pufeşti Maricel Niţu (PSD)

Răcoasa Sebastian Vladimir Păun (PSD)

Răstoaca Vasile Dima (PSD)

Reghiu Macovei Răduţă (PNL)

Rugineşti Ion Avram (PSD)

Sihlea Stoica Ene (PNL)

Slobozia Bradului Valerică Zamfirescu (PNL)

Slobozia Ciorăşti Elena Gârneaţă (PSD)

Soveja Costică Ciolan (PSD)

Spulber Vasile Rusu (PSD)

Străoane Vasile Zbârciog (PSD)

Suraia Vasile Grosu (PSD)

Tănăsoaia Romeo Vulpe (PSD)

Tătăranu Nicolae Pavel (PSD)

Tîmboieşti Daniela Mihalcea (PSD)

Tulnici Valentin Bâznă (PSD)

Ţifeşti Ştefan Postolache (PSD)

Urecheşti Vasile Danţiş (PSD)

Valea Sării Nicolae Bercuci (PSD)

Vidra Nica Micu (PSD)

Vintileasca Marian Georgescu (PNL)

Vizantea Livezi Fănică Ciobotaru (PNL)

Vînători Gheorghiţă Macovei (PNL)

Vârteşcoiu Mîrza Viorel (PSD)

Vrîncioaia Ionică Danţiş (PSD)

Vulturu Nicuşor Păcuraru (PSD)

 

Lasă un răspuns